Anioły wiedzy to grupa ludzi pragnących pomóc w nauce potrzebującym dzieciakom, jednak my również potrzebujemy pomocy. Nie pobieramy opłat za udzielane korepetycje. Działamy z czystej potrzeby serca, jednak aby działać sprawnie i skutecznie, potrzebujemy wsparcia w kilku dziedzinach.

Promocja

Aby dotrzeć do potrzebujących dzieciaków, potrzebujemy wsparcia marketingowego. Przyda nam się każdy rodzaj promocji – wykupienie reklam na portalach społecznościowych, wydrukowanie ulotek lub inne formy prowadzenia kampanii reklamowej. Wierzymy w to, że przy odpowiednim nakładzie pracy, możemy dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej.

Materiały

Nasi wolontariusze i podopieczni potrzebują materiałów do pracy. Niezbędne są zeszyty, kredki, długopisy, ołówki, linijki i inne materiały wykorzystywane w pracy z dziećmi. Jeżeli jesteś w stanie sponsorować nam materiały, będzie to dla nas wielkie wsparcie.

 

Fundusze

A może wolisz wesprzeć nas materialnie? Wszelkie fundusze przeznaczymy na pomoc naszym podopiecznym. O ile uda nam się rozwinąć stowarzyszenie zgodnie z planami, to już wkrótce zamierzamy ruszyć z programami rozwoju zainteresowań. Mamy w planach organizowanie warsztatów z różnych dziedzin, jak również spotkań w większym gronie, aby integrować ze sobą młodzież, która wielokrotnie poza trudnościami z nauką, ma również problemy z interakcjami społecznymi.

Każdy z Was może zostać darczyńcą.

Wpłat należy dokonywać na konto:

Stowarzyszenie Anioły Wiedzy   10 1750 0012 0000 0000 3827 0982

 

 

Nie zwlekaj! Jeśli możesz pomóc – pomóż!

Bądź naszym aniołem stróżem!