Anioły wiedzy to grupa ludzi pragnących pomóc w nauce potrzebującym dzieciakom. Jeśli więc Wasze dzieci potrzebują takiej pomocy, możecie śmiało się do nas zgłaszać. Jesteśmy tu dla Was!

Tam, gdzie inni udają, że nie widzą i nie słyszą

Chcemy dotrzeć do naprawdę potrzebujących rodzin. Nie do takich, które mogą sobie pozwolić na wykupienie korepetycji dla swoich pociech. Naszą grupą docelową jest młodzież, która została bez pomocy. Ta, na którą nauczyciele nie mają czasu, a rodzina nie potrafi pomóc. Od początku działalności zauważyliśmy, że te dzieciaki są bardzo chętne do nauki, ale nie ma ludzi, którzy byliby w stanie poświęcić im czas. My chcemy im pomóc. Razem możemy wszystko!

 

Wiedza za kawę

Za swoje usługi nie pobieramy żadnych opłat. Nie ma tu ukrytych kruczków. Działamy z czystej potrzeby serca. Jeśli lekcje będą ubywały się u Państwa w mieszkaniu, byłoby nam bardzo miło, gdybyście tylko zapewnili nam filiżankę kawy i odrobinę spokoju, abyśmy mogli skupić się na pracy z dzieckiem. Jeśli to nie jest możliwe, proponujemy podopiecznym również lekcje w terenie, w przestrzeni publicznej lub u wolontariuszy.

 

 

Wielopoziomowa pomoc

Chcemy pomóc tym, którzy potrzebują wsparcia. Nie tylko w kwestii nauki, ale również podejścia do świata. Mamy w swoim zespole zarówno osoby kompetentne w różnych dziedzinach nauki, ale także psychologów, którzy są w stanie pomóc Waszym pociechom z problemami interpersonalnymi. W przyszłości planujemy również rozwinąć działalność stowarzyszenia i organizować warsztaty i spotkania dla pociech, aby zapewnić im odrobinę rozrywki.

 

Nie zastanawiaj się. Jeśli wiesz, że Twoje dziecko potrzebuje naszej pomocy, zgłoś się!

Napisz do nas, albo zadzwoń, a postaramy się pomóc z całych naszych sił.

Opcje kontaktowe w zakładce Kontakt